2014 yılında faaliyete başladığımızdan beri müşterimizin ihtiyaçlarına en doğru ve en iyi çözümü hedefleyerek anahtar teslim robotik hat kurulumları yapan, genç ve dinamik ekibimizle geleneksel anlayıştan uzak inovatif çözümleri hedefleyen, farklı bakış açılarımız sayesinde en iyi çözümü en uygun fiyatlara sunan değerli bir mühendislik firmasıyız.

Aynı zamanda ülkemizde öncüsü olduğumuz ve kendi tasarımımız olan, gerek Sabit Hücre tipi gerekse Mobil Robotik 3D Printer’ ler sayesinde müşterilerimize çeşitli malzeme tipleriyle istenilen ebatlarda eklemeli imalat çözümleri sunmaktayız.

Beton, plastik (PE, PP, PVC, TPU, TPE, ABS, PMMA, PA, PC, PET, PLA), seramik, kil, çimento vb. hammaddeler kullanılarak bina, özel tasarım ihtiyaçlar, ev ve ortak alan mobilyaları, otobüs durakları, banklar, bahçe mobilyaları, endüstriyel araç-gereçler vb. tüm nesnelerin üretilmesine imkan sağlıyoruz.

Değerlerimiz

Ürettiğimiz ve satışını gerçekleştirdiğimiz başta Robotik 3D Printer ile eklemeli imalat çözümümüz, hat sonu çözümlerimiz vb. hizmetlerimizle başta ülkemize ve dünyaya robotik otomasyon sistemleri alanında yön vermek, bu sistemlerin yaygınlığını ve kullanım kolaylığını arttırarak küçük, orta ve büyük işletmelerin üretim verimliliğini ve kazançlarını yükseltmek en büyük hedefimiz.

Geliştirdiğimiz sistemler, işçi sağlığına elverişli olmayan birçok üretim noktasında görev almakta olup, üretimin kısıtlı ya da mümkün olmadığı birçok uygulamanın hayata geçmesinde etkin rol oynamaktadır.
Özellikle eklemeli imalat, kaplama, kumlama, işleme, taşıma, ve kimyasal yüzey uygulamaları bu alanda ilkleri taşıyan başlıca örneklerdir.

Berkay DOĞAN
CEO, Kurucu

Dünya’nın Her Yerinde

6 kıtada 34 farklı ülkede müşterilerimize robotik hücreler, mühendislik desteği, donanım ve yazılım tedariğinde bulunarak Dünya’nın bir çok yerinde üretime katkı sağladık. Havalimanı inşaası, metro inşaası, gibi devasa projelerde çözümlerimiz yerini aldı.

Türkiye, Almanya, Fransa, İngiltere, İtalya, Polonya, Estonya, Romanya

Çin, Tayland, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Lübnan, Bahreyn, Arabistan

ABD, Meksika

Şili, Peru

Nijerya

Avustralya