HER YERDE ÜRETİM VE KULLANIM ÖZGÜRLÜĞÜ

Sabit ve Mobil olarak geliştirdiğimiz Robotik 3D Printer modellerimiz sayesinde tasarladığınız ürünleri herhangi bir bağımlılığa ihtiyaç duymadan gerek iç gerekse dış mekanlarda üretebilir, atölyenizi istediğiniz yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

SINIRSIZ TASARIM İMKANI

Geliştirdiğimiz teknoloji sayesinde hassasiyet ve kaliteden ödün vermeden tasarladığınız her şeyin üretilmesine olanak sağlıyoruz.

Başta ortak alan ve bahçe mobilyaları, saksılar, banklar, otobüs durakları, müstakil yapılar, binalar, ibadethaneler vb. tüm yapıların üretimi çok kısa sürelerde ve düşük maliyetlerle üretilmesine imkan sağlamaktayız.

SPRUTCAM İLE TASARIMDAN ÜRETİME

Tasarladığınız katı modelleri Sprutcam programına entegre ederek üretmek istediğiniz nesnelerin Robotik 3D Printer’ a kod olarak aktarılmasını sağlayabilir, tek ekrandan simülasyon ve gerekli bütün değişiklikleri yapabilirsiniz.

YÜKSEK KALİTELİ EKLEMELİ İMALAT

Üretimini gerçekleştirdiğimiz Robotik 3D Printer sayesinde; beton, çimento, kil, seramik, plastik vb. hammaddeleri özel katkı maddeleriyle dozajlayarak tasarladığınız ürünlerin çıktı olarak alınmasına, yüksek kaliteli hammaddelerimiz ve formülasyonumuz sayesinde mukavemeti yüksek ve kaliteli ürünlerin üretilmesine imkan sağlıyoruz.

Eğitim

Alanında uzman mühendis ekibimizle ürünlerimizin kullanımının öğretilmesi noktasında gerek yerinde gerekse online olarak eğitimler gerçekleştirmekteyiz.